Fotografia ślubna - Dariusz Klepczyński

fotografia ślubna Ofertę kieruję do wszystkich, którzy cenią wysoką jakość i estetykę w fotografii i dla których fotografia jest najlepszym sposobem na udokumentowanie ważnych wydarzeń.

 

Oferuję przede wszystkim duże zaangażowanie w wykonywanie zdjęć, luźną, życzliwą atmosferę podczas sesji, reporterskie podejście do całości wydarzenia, bez ingerencji w jego bieg. To Wy decydujecie o treści wydarzeń i emocji. Ja zaś nadaję im właściwą fotograficzna oprawę.

 

Proponuję wykonanie fotoreportażu z dnia Waszego ślubu, począwszy od przygotowań i błogosławieństwa, przez ceremonię kościelną, przyjęcie weselne, aż po oczepiny oraz sesję plenerową (najlepiej w innym dniu niż dzień ślubu).

 

Album ślubny lub fotoksiążka stanowią ponadczasową pamiątkę, jaką mogę Państwu zaoferować. Dlatego dołożę wszelkich starań, by ich lektura przyniosła radość i przywołała wspomnienia tamtych dni. Wszelkie pytania (o wolne terminy, ceny) proszę kierować drogą mailową lub telefonicznie. Zdjęcia wykonuję głównie na terenie województwa mazowieckiego.

fotografie stanowią własność autora / Copyright © - Dariusz Klepczyński